O nas

Firma Podhale z siedzibą w Nowym Targu jest dynamicznie rozwijająca się firmą, która specjalizuje się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie materiałów budowlanych, instalacyjnych oraz chemii budowlanej. Produkty znajdujące się w naszej ofercie posiadają gwarancję najwyższej jakości oraz wymagane certyfikaty i atesty.

Od początku działalności firmy Podhale jednym z naszych priorytetów była i jest kompleksowa obsługa inwestycji na wszystkich jej etapach. Naszym klientom zapewniamy materiały budowlane i instalacyjne najwyższej jakości. Dzięki odpowiedniej organizacji pracy, minimalizacji kosztów oraz dobrze rozwiniętej logistyce, tą najwyższą jakość oferujemy po bardzo atrakcyjnych cenach. Współpracujemy z szeroką gamą dostawców krajowych i zagranicznych, których produkty prezentujemy w zakładce Oferta.

Prowadzimy również obsługę techniczną i doradztwo w zakresie oferowanych materiałów. Bierzemy także udział w targach branżowych w Polsce, nasi przedstawiciele są zawsze obecni na najważniejszych imprezach targowych w Polsce, co pozwala nam śledzić i na bieżąco wprowadzać do naszej oferty nowości pojawiające się w branży budowlano - instalacyjnej.

Galeria zdjęć

Producenci