Oferta . Separatory, pompownie

Separatory

Separatory instaluje się w miejscach nadmiernego powstawania tłuszczu np. w restauracjach, punktach zbiorowego żywienia, w zakładach przetwórstwa mięsnego, spożywczego itd. Separatory tłuszczu wykonuje się w wersjach wolnostojących, podzlewowych i do zabudowy podziemnej. Wersje separatorów wolnostojących i podzlewowych produkowane są z polietylenu PE-HD. Zbiorniki do zabudowy podziemnej wykonywane są na bazie strukturalnych, dwuściennych rur PE-HD o wysokiej sztywności obwodowej od SN4 (w standardzie) do SN8 lub z betonu klasy B-45. Elementy wyposażenia wewnętrznego separatora wykonane są z polietylenu lub stali chromoniklowej.
Separatory substancji ropopochodnych przeznaczone są do oczyszczania wód deszczowych odprowadzanych z dróg, parkingów, placów postojowych, manewrowych oraz ścieków technologicznych z myjni samochodowych, warsztatów mechanicznych, naprawczych, stacji benzynowych, z miejsc składowania części pojazdów itd. W separatorze zatrzymywane są zawiesiny mineralne takie jak np. piaski, błoto, popioły oraz substancje ropopochodne. Zastosowane wkłady koalescencyjne o dużej powierzchni rozwinięcia z kalibrowaną wielkością komórek potęguje zjawisko koalescencji zapewniając wysoką sprawność urządzeń szczególnie przy zastosowaniu w układach oczyszczania ścieków przemysłowych oraz wód deszczowych. W zależności od typu, separatory przeznaczone są do zabudowy w terenach zielonych lub ciągach komunikacyjnych.
Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/uploads/products/l/17-2.jpg) is not within the allowed path(s): (/usr/home/yellowdot/domains/firma-podhale.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev) in /usr/home/yellowdot/domains/firma-podhale.pl/public_html/index.php on line 232

Pompownie

Zbiornikowe przepompownie ścieków stosowane są w układzie kanalizacji grawitacyjno-tłocznej. Przepompownie są kompletnymi urządzeniami zbiornikowo - tłocznymi w nowoczesnym systemie kanalizacji ciśnieniowej.
Przeznaczone są do transportu ścieków sanitarnych, komunalnych, wód drenażowych, deszczowych, odcieków (składowiska śmieci), ścieków przemysłowych, ścieków technologicznych, na dalsze odległości lub do podniesienia tych ścieków na wyższy poziom.

Producenci