Oferta . Armatura naprawcza

Łącznik rurowy

Łącznik rurowy stalowy stosowany jest do łączenia ze sobą bosych końców rur żeliwnych, stalowych oraz PVC i AC. Zakres średnic od dn 350 do 1000mm.

Łączniki rurowe uniwersalne

Łącznik rurowy uniwersalny stosowany jest do łączenia ze sobą i naprawy bosych końców rur żeliwnych, stalowych oraz PVC i AC. Zakres średnic od dn 80 do 300mm.

Łączniki rurowo-kołnierzowe

Łącznik rurowo - kołnierzowy stosowany jest do łączenia ze sobą bosych końców rur żeliwnych, stalowych oraz PVC i AC z dowolną armaturą posiadającą zakończenie kołnierzowe.
Dla rur PE i ciśnienia nominalnego PN 10 łącznik specjalny z wkładką zabezpieczającą przed wysunięciem się rury. Zakres średnic od dn 50 do 1200mm.

Nasuwki dwudzielne

Nasuwka dwudzielna uniwersalna przeznaczona jest do naprawy przeciekających rur żeliwnych i stalowych. Zakres średnic od dn 80 do 300mm.

Doszczelniacze

Doszczelniacz przeznaczony jest do łączenia lub usuwania awarii na złączach kielichowych. Zakres średnic od dn 50 do 1200mm.

Opaski naprawcze

Opaska naprawcza służy do naprawy jednolitych odcinków rur stalowych, żeliwnych oraz PVC i AC. Zakres średnic od dn 15 do 300mm.

Producenci