Ponuka . Vodovodná armatúra

Prírubové ventily

Zasuwy miękko uszczelnione kołnierzowe mają zastosowanie w instalacjach wodociągowych, przemysłowych do transportu wody i płynów obojętnych chemicznie. Ciśnienie robocze PN od 10 do 16 atmosfer, temperatura pracy czynnika do 120 C. Materiał żeliwo szare, sferoidalne, malowane farbą epoksydową. Zakres średnic od dn 32 do 600mm.

Závitové ventily

Zasuwy miękko uszczelnione gwintowane mają zastosowanie w instalacjach wodociągowych do transportu wody i płynów obojętnych chemicznie. Ciśnienie robocze PN od 10 do 16 atmosfer, temperatura pracy czynnika do 120 C. Materiał żeliwo szare, sferoidalne, malowane farbą epoksydową. Zakres średnic od dn 32 do 50mm.

Vrtáky na mäkké rúry PE,PVC

Nawiertki przeznaczone są do wykonywania otworów w rurociągach z PE, PVC bez konieczności zamykania wody. Stosuję się przy budowie nowych przyłączy wodociągowych. Zastosowanie do wody i innych płynów obojętnych chemicznie o temperaturze do 120 C. Nawiertkę można montować na rurociągu w pozycji poziomej lub pionowej. Zakres średnic od dn 63 do 315mm.

Vrtáky pre oceľové rúrky a liatiny

Nawiertki przeznaczone są do wykonywania otworów w rurociągach stalowych, żeliwnych bez konieczności zamykania wody. Stosuję się przy budowie nowych przyłączy wodociągowych. Zastosowanie do wody i innych płynów obojętnych chemicznie o temperaturze do 120 C. Nawiertkę można montować na rurociągu w pozycji poziomej lub pionowej. Zakres średnic od dn 80 do 400mm.

Kompesatory

Kompensator przeznaczony jest do regulacji długości rurociągu przy montażu armatury kołnierzowej oraz zabezpieczenia rurociągu przy występowaniu naprężeń w sieci. Ciśnienie nominalne 1 MPa, zakres średnic od dn 50 do 300mm.

Požiarne hydranty

Hydrant nadziemny z podwójnym zabezpieczeniem przeznaczony jest do pobierania z sieci wodociągowej wód pitnych i nieuzdatnionych o ciśnieniu max. 1,6 MPa.

Podzemní hydrant liatina

Hydrant żeliwny podziemny z podwójnym zabezpieczeniem przeznaczony jest do pobierania z sieci wodociągowej wód pitnych i nieuzdatnionych o ciśnieniu max. 1,6 MPa.

Uličný zdroj

Zdrój uliczny z zabezpieczeniem przed zamarzaniem stosowany jest do poboru wód pitnych z sieci wodociągowej.

Trvalé, teleskopické obaly pre ventily a vrtáky

Obudowy stałe do zasuw i nawiertek umożliwiają z poziomu gruntu sterowanie (zamykanie i otwieranie) zasuw i nawiertek.

Hydrantové a uličné skrine

Producenci