Ponuka . Kanalizačné potrubie

Kanalizačné potrubie PVC-U

Rury i kształtki z nieplastyfikowanego polichlorku winylu PVC-U w kolorze pomarańczowym w zakresie średnic od dn 110mm do 500mm. Rury kanalizacyjne przeznaczone są do odprowadzania ścieków bytowo-gospodarczych, wód deszczowych do kanalizacji sanitarnej, deszczowej lub innych odbiorników. Parametry techniczne: materiał PVC-U, średnice od dn 110-500mm, klasy sztywności SN 2, SN 4, SN 8.

Kanalizačné potrubie PP

System kanalizacji wewnętrznej z polipropylenu PP kolorze białym i szarym. Zakres średnic od dn 32mm do 110mm. Rury kanalizacyjne przeznaczone są do odprowadzania ścieków bytowo-gospodarczych, wód deszczowych w wewnętrznych instalacjach sanitarnych. Parametry techniczne: materiał PP, średnice od dn 32 do 110mm.

Dvojstenné potrubie PP

Rury dwuścienne inaczej strukturalne to nowoczesny system rur, kształtek i studni do kanalizacji zewnętrznej wykonanych z wysokiej jakości polipropylenu PP w zakresach średnic od 160 mm do 800 mm.
Przeznaczone są do kanalizacji bytowo - gospodarczej i deszczowej. Mogą również być stosowane w kanalizacji przemysłowej, jako rury osłonowe, przepusty na zjazdach jako rury drenarskie do odwodnienia dróg, składowisk, wysypisk śmieci. Parametry techniczne: materiał PP, średnice od dn 160-800mm, klasy sztywności SN 4, SN 8.

Producenci